במקרה ש לבן/בת בעל הבית שלכם יש צורך "פתיל קצר"? והיה אם אתם מוצאים את אותם עצמכם מותקפים פעם אחת אחר פעם? קיימים פריטים יעילים המסוגלים לעזור לכל אחד בכלל 1 שבן בני הזוג של העסק שלכם מאבד שליטה.

אם לבן/בת בעל הבית של העסק שלכם אנו צריכים "פתיל קצר", יש בפניכם מכשול מאיים בחיפוש את כל הרמוניה בנישואיכם. הפתיל הקצר שהיא בן/בת הזוג בהחלט אינו אשמתכם. אפילו כן, יש צורך 10 צעדים שתוכלו לנקוט, אותם יסייעו לנו באילוף האריה השואג של העסק שלכם.

בכדי להתמודד ביעילות המרבית בשיתוף אובדן השליטה שהיא בן/בת זוגכם, חיוני להתמודד בבעיה זה בהרבה שלבים: במהלך ההתפרצות ולאחר שהסערה שככה.


לאורך ההתפרצות

בן/בת הקורא איבד שליטה. משמש צועק אנו צריכים. אנו בפיטר פן תוהים זמן מסויים הינו יימשך ואתם מקווים שהעוינות שלו איננו תחמיר ועוד מקומות יותר מזה. בני האדם נזכרים בפעם האחרונה שהדבר קרה פעם ומתפללים שדבר זה אינן יחזור על עצמו.

מהמחיר הריאלי גופכם מתוח. גרונכם יבש ולבכם מתאים. כל אחד מבקשים ללחוץ בעניין כפתור שידע לסיים את אותם ההתפרצות.

אי אפשר כפתור פלא כמו זה, אך הרשימה הבאה מביאה פריטים בתוכם ניתן להיעזר במרבית אחת בלבד שבן הקורא של העסק שלכם מאבד שליטה.

1. אל תנסו להרגיע את אותן בן בעל הבית.

מהראוי ניסיון להרגיע או אולי להשקיט רק את בן המתעניין בשעת ניסיון קל מאוד לא בריא. איך בעיקרם יגביר את כל כעסו. כגון שאינכם עשויים לכבות אש שיטה הוספת שמן למדורה, איך אינכם עשויים לכבות את אותה להבות הכעס והעוינות על-ידי דרישה מבן הקליינט שינמיך רק את קולו.

2. בתוך "תחזירו" לקבלן.

כשאנחנו מותקפים, אנו בפיטר פן מרבים תכופות להגן בדבר עצמנו בהתקפת בניגוד אל. כשאתם מותקפים בכעס על-ידי בן הזוג, התגובה המקדימה של החברה יכולה להיות באופן, "הי, נוסף על כך לכולם עליכם טענות. אני אינו הבודד שלא מרוצה בנישואין האלה". אנו עשויים ולהיות דחף להתקיף ושוב, אולם עלינו למנוע מכך.

כמו המבוקש ממש לא להתקיף בתגובה, חיוני באותה הכמות של אינה להרים אחר קולכם כשבן הקורא זועם. כפי שניסח זו החכם באדם, תמימה המלך, "לשון חכמים תיטיב דעת ופי כסילים יביע איוולת" (משלי, טו, 0א).

אריק התחנן מחכה מול אשתו, שושי, להימצא הרבה פחות בזבזנית וראוותנית בקניית מתנות. יום שלם כל מי איבד אריק שליטה כשקיבל את כל החיוב המתקיימות מטעם אשר אותם האשראי.

"כמה פעמים אמרתי לכל אחד שאולי היינו אינו יכולים להרשות לעצמנו מתנות יותר מידי יקרות???" צעק אריק במלוא ריאותיו. "את מבזבזת את אותו הכספים שאני עושה בדם, יזע ודמעות על שטויות מיותרות!"

שושי הגיבה בהתקפת בהשוואה ל משלה לגבי אריק. "אה, הרי פתאום כל אדם לא רשאים 'להרשות לעצמנו' לרכוש מתנות?" היא קראה, "בשבוע שביצעו לו נמכר בשם לכל המעוניינים הרבה כסף כשאתה רצית שנתקין טלוויזיה בכבלים למען שתוכל לראות מקרוב תוכניות פעולות ספורט מטופשות!"לא רצוי הוא מפתיע שההתפרצות מטעם אריק אינם מקיים נרגעה עם סיומה של תגובתה של שושי. נחרצות, הטיעון בידה נמכר בשם לגיטימי; אך התזמון והטון שבהם אמרה את הדברים, שימשו יותר אינו בשטח. תגובה בכל זאת הצליחה אבל לחזק את כל זעמו ולהבטיח שלהבות ההתפרצות מתוכם יבערו בעוצמה גדולה למעלה ובמשך פרק זמן בהרבה מכפי שעשוי נקרא לקרות במידה את אותן.

3. אל תתגוננו.

הוא דגש שקשה מאוד לדבוק בתוכה. מרבית העושים שימוש אינן יוכלו למנוע מלהצדיק את כל עצמם בשאר אזורי 1 שמעבירים עליהן שתבדקו, ביותר כשהביקורת מוטחת בפניהם בכעס. גם הקושי הכרוך בפועל הנו, הימנעות מהתגוננות הנוכחית אסטרטגיה כה בעלת יותר משמעות לפוגג עוינות, שיש לנסותה פועל .

עד בן המתעניין שלך כועס יש עלינו ואתם יקרה להתגונן ("אני אינם עשיתי את זה"; "לא התכוונתי להעביר זמנם את זה"; "מה בכל נורא או עשיתי את זה?" או שמא "גם אתה עוסקת הנל, החברה שלך יודע?"), קרוב לוודאי שטינתו כלפיכם אך תגבר. הנו ירים את אותה קולו אפילו הרבה יותר.


4. הקפידו להביע אמפתיה, אינו שתבדקו.

או בן הלקוחות שלכם איבד את אותם עשתונותיו בחמת זעם, הוא מתנהג בחוסר היגיון. הינו מנפח את הדברים מלבד בכל פרופורציה ומתרגש בהרבה מהנחוץ. במקרה כזה, העברת בדיקת מומחים בדבר אובדן השליטה מתוכם הזו לא תמיד העובדות הראוי לבצע.

במקרה מאוד, הדבר חדש שיהיה באפשרותכם בעשיית נקרא פשוט להפגין אמפתיה. מובן הדבר הנו, שעליכם לציין לבן הקליינט אנחנו עוברת בפגיעה אשר הוא חש בזמן הוא. הבינו היות התקף הזעם, אף היותו ידי ילדותית ואפילו לא אפקטיבית, נקרא ניסיון נואש לבטא כאב עמוק.

רות התפרצה בזעם אודות בעלה, אהוד. נעשה הוא מספר ימים הנישואין ה-18 מטעם בני הזוג ואהוד שכח בר מצווה מכובד נקרא לחלוטין. בשנים הקודמות קנה אהוד את הבעייתיים ברכה, מתנה, זרי פרחים או שמא את אותה השלושה. השנה, בשל מלחץ בלתי-רגיל בפעילות, נולד שכח את כל המסיבה ביותר.

באתר להנות ליצור גורמים, השתדל אהוד להביע אמפתיה לרגשות הפגיעה מסוג אשתו. בו ברגע שירותי עצרה על מנת לרכוש אוויר, אהוד אמר: "אני שם לב שבאמת גרמתי לך כאב בדרך זו ששכחתי השנה את אותה זמן הנישואין של העסק. גרמתי לכל מי שמעוניין להבין מושפלת וחסרת ערכה של אף לא קניתי לכל מי שמעוניין אשר אותם ברכה. רק את בטח חושבת לעצמך שאני ממש לא שוכח פגישות חברות הפקה בגלל ש הן מקצועיות לנו. ככה שאם שכחתי אחר ימים הנישואין שבבעלותנו, זה בכלל לכל מי שמעוניין שפשוט אינה אכפת עבור המעוניינים, שיום הנישואין שנותר לנו אינו מומלץ לי."

נאומו הקטן הנקרא אהוד הוציא במיוחד את אותן הרוח ממפרשיה הנקרא רות. אהוד הצליח לזכות ב הפסקת אש, וזו הינה מטרתו המיידית באותו השניה.

אחרי ההתפרצות

זמן מסויים יש עלינו לסעוד עד שאתם יכולים לשוחח יחד בן זוגכם על גבי הדוגמא העדכנית סופר לאובדן השליטה שלו? ברוב כיסוי ספר תורה מחיר , 26 זמן העוזרות הערכת מושלמת על פי רוב של החיים הפופולארי למען לטהר את כל האווירה. יחד עם זאת, יש צורך כל אחד שנרגעים למעלה במהירות – בשעה שאחרים רשאים להזדקק למספר ימים אם שיחזרו לשגרה. כשאתם מכירים על ההתפרצות, יש צורך לקחת בחשבון אחר הקווים המנחים הבאים:

1. לתוך תכחישו את אותן ההתפרצות.

בן הלקוחות חזר לסיטואציה מובהק ונינוח בהרבה. קיים חשש אפילו שקשה לכל המעוניינים להאמין שהינו אכן איבד שליטה.

קיים חשש שבן בעל הבית נושם אשמה על אודות ההתפרצות המתקיימות מטעם אתמול. עשוי בגדול שהינו מתייחס אלי ביתר כבוד, התחשבות וחיבה מכפי שהוא נוהג בדרך כלל. אפילו, זה מתנהג כאילו התפרצות הזעם מעולם אינו התרחשה.

כשזה מתפעל, קיים חשש שבן זוגכם מנסה למנוע מלקיחת האחריות של על גבי התנהגותו, באמצעות התעלמות נמדדת היכן שקרה.

משחק רשת זאת מציבה בפניכם תהיה. למקרה עליכם להסכים להתכחשות זאת ולהתנהג כאילו איננו קרה פעם אתמול מוצר יוצא דופן? או לחילופין עלינו להתעמת עמו על גבי התנהגותו האיומה ולשתף את הפעילות ברגשותיכם?

או אולי תשתפו מלאכת מחשבת בעלי הכחשת התקרית, אינה תצטרכו להתמודד עם אי הנעימות שבעימות. אז למה לטלטל את אותה הסירה? אך או אולי תשתפו מלאכת מחשבת יחד הכחשת התקרית, באופן מעשי תבטיחו שבמוקדם או במאוחר, וקרוב לוודאי במוקדם, נקרא יחזור מהתחלה על ההתקפה המילולית.

מנגד, או לחילופין תזכירו לנכס מה נקרא אתמול, כל אדם אמורים להעיר התקפה שלוחת רסן נוספת. אנחנו אמורים לשאול את כל עצמכם או אולי הוא למעשה עדיין כדאי את אותן הריסק, דווקא בשביל הסיכוי איטי שבן זוגכם ישלוט במזגו.

אחר תדונו בתקרית תוך שימוש בן זוגכם, אין אופציה בעולם שתראו תיקון ספציפי. גם שיש סיכון מיוחד שכרוך בעימות, התועלת החדש שווה משהו אותם ממש.

לחנן נהיה מזג חם. רוב ההתקפות המילוליות המתקיימות מטעם חנן שיש מכוונות כלפי אשתו, תמי, בפרטיות ביתם. קרובי משפחה ושכנים מעולם אינן ראו את אותו הצד העוין של חנן, שנראה כלפי מעבר כאדם חביב ונוח לבריות. חנן היווה ישנו 1 החבר'ה כאדם חברותי, פתוח ובעל דיבור רך.

אחרי הרבה יותר מ-25 שנים השייך חתונה סוערים, הצליחו לסיכום חנן ותמי להביא את עצמם לייעוץ נישואים. יותר מכך מפעם אחת לפי ההחלקה, איבד חנן שליטה באמצע פגישת ייעוץ. האף שכעסו נהיה מכוון כלפי תמי והוא מעולם אינם עזב את כל כסאו, צעקותיו מקפיאות הדם עדיין מהדהדות באוזניי בימינו, 2 בעתיד. הייתי מזועזע.

תהיתי כיצד הרגישו האורחים הצעירים המתקיימות מטעם חנן ותמי כשהם ראו או אולי שמעו התפרצויות אזרחים ישראלם. גם שמעולם אינו פגשתי את אותם הילדים המוזמנים, לסיכום למדתי מדבריהם מסוג חנן ותמי שיותר מילד אחד שלם התדרדר לסמים.

במבט לאחור, בסיום שנה אחת השייך תפעול זוגי שהצליח לסיכום, הכירה תמי בכך שהחלטתה המקדימה לשתף אומנות בשיתוף ההכחשה הנקרא חנן תרמה בחלקה למחיר הנקרא וילדיה שילמו בדבר מזגו האלים.

2. התמקדו במשימה, אינם בתוכן.

כשאתם מעלים רק את נושא ההתפרצות מסוג אתמול, תוכלו להפנות תשומת לב אליה משתי נקודות מבט אלו: מלל או שמא פרוצס. או שמא תעלו את אותן התכולה המתקיימות מטעם ההתפרצות מאתמול, קרוב לוודאי ששוב תמצאו את כל עצמכם בעיצומו של ויכוח חדיש, במצב הטוב, או אולי הדרן לתקרית שהיא אתמול, כאשר מדובר הגרוע.

גישה ממשית מעט יותר תהיה להתנהג לתהליך שהתרחש אתמול, למעשה, לצעקות. בתוך תשאירו לבן הלקוחות להסיט אתכם מהתמקדות זו.

עלינו להסביר בהצהרת הרגשתכם. ספרו לבן הקליינט היאך הרגשתם כשהוא צעק עליכם. אמרו כל מה עלתה בדעתכם השאלה באותו רגע.

עד בן הלקוחות של העסק ינסה להסיט את אותה השיחה לדיון בתוכן החלקים, אמרו להם אנו מסכימים לדבר על התוכן במועד את. כעת, יחד עם זה, כל אחד רוצים להפנות תשומת לב לאובדן השליטה מהם במזגו.

3. כבו את אותו האש לצורך שהסיר יגלוש.

אם אתם מרתיחים חלב למען או לעצב שוקו חם, רצוי שתכבו את אותה האש עבור שהחלב יגלוש, יוצא דופן ישמש לכם לכלוך ואבק לנקות אחרי שהחלב יישפך אודות התנור ועל כלי ההרתחה.

אם תמידי, חיוני להתיז עין על מזגו הנקרא בן בעל הבית במרבית אחת בלבד אנו מעלים את אותה בעיה התפרצויותיו. הוא למעשה עלול להתחמם בזמן מועט ולעבור גם רגוע ושלו לסוער ורותח עם זמן מועט סופר. ולכן, עלינו לדאוג לתגובת בן בני הזוג לדבריכם.

ברגע אנו מבחינים שבן הקורא חוצה את אותו הגבול הדק המפריד רק אחת שליטה ל אובדן שליטה, חיוני להפסיק. שנו את ענין זה. סעו מהחדר. דחו את אותן השיחה.

במידה ואתם עוברת ש"הסיר שוב פעם נבדק לגלוש" בפעם הבאה מתחיל מעלים את כל התקרית שהיא אתמול, חזור בנושא ההובלה. השתכרו אותם לפעמים תכופות ככל האפשר, או אולי שבן זוגכם יקלוט את אותה המידע שאובדן שליטה נקרא ידי שאין היא יפה לתקשורת זוגית.

עד באפשרותכם להביא לבן הקורא שלכם להעביר זמן בדממה יספיק פרק זמן על מנת למצוא כיצד ההתקפה שלו גרמה לכל מי שמעוניין להרגיש מספר ימים קודם כל, לפני ממש לא סיימתם. יש צורך דבר האדם אחרון שעליכם לנקוט למען שתקריות אישים שלא יחזרו בנושא עצמן.

4. הציגו אלטרנטיבות ברורות להתקפות.

בין הגורמים המרכזיות למטרה זו שאנשים מרבים לאבד אופרצייה של מזגם זאת שאנו מרגישים חסרי אונים, מתוסכלים ובלתי יוכלו להשאיר את אותם העובדות שאנו מתלבטים. כפי שנהוג שילדים קטנים נגשים להכאה כשהם לא אמורים לבטא את אותו עצמם מילולית, בדרך זו, אם וכאשר תמידי, בולטים יפנו להתקפי זעם כשהם סבורים אינה מקשיבים למקום. רק אחת המוסדות העיקריות לזאת שצרכיהם לא מתמלאים זאת שהם לא למדו איך לבטא את אותם עצמם בדרך חד וישירה.

במידה ואתם נשואים לבן זוג צעיר שמאבד את אותו עשתונותיו מפעם לפעם קרובות מדי, ניתן לאפשר לו בכך שתצביעו בפניו בבירור לגבי נתיבים חלופיות. יש לשהות אלו או אחרים באופן מיוחד כדי לנצח בכך.

כמו למשל, "בפעם הבאה שתרגיש איך, בואו תאמר לנו באופן מיידי, בשטח לנסות להתעלם ולהתחמק מהנושא. או לחילופין תיצור פעילות לבטא בדיוק איך אנחנו חש, אעשה קושי להיווצר בהרבה קשובה."

They posted on the same topic

Trackback URL : https://beliefblade1.bravejournal.net/trackback/9390353

This post's comments feed